Allpresan®

Inovatívna starostlivosť o pokožku rúk a nôh.


Allpresan® pedicare

Rad originálnych krémových pien Allpresan® pedicare je založený na našej patentovanej technológii BarrioExpert®, ktorá tvorí základ pre zvyšok produktového portfólia. Pedicare znamená systematickú a cielenú starostlivosť o nohy. Pozostáva z výrobkov určených na základnú starostlivosť o pokožku nôh, ako aj na pokožku vyžadujúcu si špeciálnu starostlivosť..

Allpresan® diabetic

Krémové peny Allpresan® diabetic sú určené na špeciálne potreby pokožky nôh pri diabete. Boli vyvinuté v spolupráci s diabetológmi, dermatológmi a odborníkmi na nohy. Allpresan® diabetic predstavuje účinnú, rýchlo sa vstrebávajúcu alternatívu ku krémom, ktorá navracia pokožke chýbajúcu vlhkosť a zároveň ju chráni pred vonkajšími vplyvmi bez toho, aby sa obmedzili prirodzené funkcie pokožky.

Skincair by Allpresan®

Značka Skincair by Allpresan ponúka kvalitné kozmetické a wellness produkty, ktoré kombinujú cenné prírodné účinky látok s inovatívnou technológiou. Rad Skincair PRO AGE s granátovým jablkom zanecháva pleť pružnejšiu a pevnejšiu. Skincair SPA mlieko & med poskytuje wellness starostlivosť. Skincair HYDRO s olivovým olejom je skratka pre intenzívnu hydratáciu a jeho cieľom je zachovať krásnu a zdravú pokožku.